Zahrada, dominanta domu

Tak jako si nedokážeme představit zimu bez nošení čepice, tak i rodinný dům bez zahrady nemůže existovat. Můžeme ji osázet květinami, keři či jinými okrasnými stromky, či do záhonůzasadit zeleninu s ovocem. Můžete také vytvořit malý sad, kde si kdykoliv budete mít chuťutrhnout šťavňaté jablko či dozrálé třešně. Zkrátka a dobře je jen na vás, jak si zařídíte prostor okolo vašeho království.

Venku i vevnitř
Nemusíte čekat celý rok na to, ažse posadíte do sedačky na terase. Vybudujte si příjemné posezení přímo u vás, v zastavěné zimní zahradě . Uvařte si hrnek horkého čaje, k tomu přikusujte ovocný dezert. Hoďte si nohy na stůl a zachumlete se do heboučké deky. Zatopte si v krbu a z okna pozorujte pocukrovanou přírodu. A jakmile se oteplí, pusťte sluníčko i k vám, do interiéru, a těšte se z nověpříchozího jara.

Květiny, úžasná dekorace
Přemýšlíte nad tím, čím vaši zastřešenou zahradu okořenit? A co třeba bylinky? Ano, krásněse celý prostor ihned zazelení, a navíc vy využijete květináče i na praktickou věc. Jídlo bude s čerstvou bazalkou či tymiánem chutnat přímo báječně! Milujete kaktusy, tak si kupte kaktusy! Milujete palmy, tak si je pořiďte! Zkrátka a dobře je to jen na vás, jak si svou místnost vyzdobíte, fantazii se meze nekladou.

Zahrada, dominanta domu
1 (20%)1